Čokoládová masáž

cokolada2s.jpg

Tato masáž vyhlazuje, prokrvuje a tonizuje pokožku, pomáhá proti stárnutí pleti, proti celulitidě, zbavuje tělo odumřelých buněk a dodává pokožce řadu vitamínů, minerálů a antioxidantů.  Při masáži stehen a hýždí se pravidelným opakováním může dosáhnout až redukce strií.

Čokoládová masáž má několik fází - relaxační masáž teplým olejem, která tělo „připraví" a uvolní, dále peeling - zbaví tělo odumželých kožních buněk, vlastní masáž („hlazení") čokoládou, kterou masér vykouzlí přímo před očima klienta (je možno i ochutnat) a nakonec zábal, aby čokoláda mohla lépe působit na kůži.
 

Čokoládová masáž se stala oblíbenou luxusní procedurou pro ženy a také oblíbeným dárkem. Není divu. Málokterá žena odolá vůni a chuti čisté čokolády, a když přičteme účinek na krásu a povzbuzení dobré nálady, pochopíme, proč se stala čokoládová masáž tak oblíbenou. Dnes již nechybí v nabídce žádného luxusního centra masáží či péče o pleť ani v nabídkách dárkových agentur.


Účinky:
Kombinace masáže a čokolády zvláčňuje a omlazuje pokožku

zbavuje ji suché kůže

působí také proti celulitidě a vráskám

Čokoláda na tělo i do bříška vyvolává pocit dobré nálady stimulací dopaminových receptorů, tvorbou endorfinů a serotoninu, posílené mírně povzbuzujícím theobrominem v čokoládě obsaženým

Kakao obsažené v čokoládě také zabraňuje pronikání volných radikálů.

Čokoláda přináší kvalitní péči o pokožku, a to díky obsaženým vitamínům, minerálům, koenzimům, antioxidantům.
Tonizuje, vyhlazuje pokožku.

Kontraindikace:
-alergie na některé složky
-akutní onemocnění
-aktivní záněty
Nechte si zasílat novinky přímo do Vaší emailové schránky
Zápatí stránek
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one